CAPACE MEDIA

Om os

Capace Media Group

Dit komplette mediebureau i Malmø, Ronneby og København.

Capace Media Group er et komplet mediebureau med alt fra søgemaskineoptimering til trykte reklamematerialer. Vi stræber efter 100% tilfredse kunder og leverer altid nøjagtighed og høj kvalitet. På vores kontorer i både Malmø, Ronneby og nu også København er du altid velkommen til at kigge ind og møde os over en kop kaffe.

Personligt

Vores kunder er højt værdsat og vi ønsker at skabe åbne og nære relationer.

R

Kvalitet

Alle vores produkter og services er af høj kvalitet og er skræddersyede til hver kundes mål og behov.

Tilfredse kunder

Vi stræber efter 100% tilfredse kunder. Vores job er ikke færdigt før du som kunde føler dig fuldt tilfreds.

Velkommen

Vi er altid tilgængelige til at hjælpe dig enten via mail, telefon eller et personligt møde.

Mød vores team

Vi kan stolt præsentere vore medarbejdere ansigterne bag om Capace Media Group.

David Persson

David Persson

Salgschef

david@capace.se
073-149 79 00

Felix Bjurek

Felix Bjurek

Salg og Økonomi

felix@capace.se
076-899 01 95

Sebastian Månsson

Sebastian Månsson

Produktionsansvarlig

sebastian@capace.se
070-964 58 89

Sofia Camming

Sofia Camming

Grafiker & Webbdesigner

sofia@capace.se
073-149 79 05

Victor Lundin

Victor Lundin

Salgschef

victor@capace.se
073-149 79 01

Casper Thimansson

Casper Thimansson

Sælger

casper@capace.se
073-149 79 02

Christoffer Eklund

Christoffer Eklund

Sælger

christoffer@capace.se
076-850 12 89

Jakob Nöjd

Jakob Nöjd

Sælger

jakob@capace.se
076-812 32 24

Gustav Adaktusson

Gustav Adaktusson

Mødebooker

gustav@capace.se
073-149 79 03

Søren Eliasen

Søren Eliasen

Sælger

soren@capace.se
+45 27 12 25 54