CAPACE MEDIA

Om oss

Capace Media Group

Din kompletta mediabyrå i Malmö och Ronneby.

Capace Media Group är en komplett mediabyrå med allt från sökmotoroptimering till tryckt reklammaterial. Vi strävar efter 100% nöjda kunder och levererar alltid med kvalitet och noggranhet. På våra kontor i både Malmö, Ronneby och snart även i Köpenhamn är du alltid välkommen in och träffa oss över en kopp kaffe.

Personligt

Vi värdesätter våra kundrelationer högt och vill skapa en öppen och nära relation till våra kunder.

R

Kvalitet

Alla våra produkter och tjänster håller hög kvalitet och är skräddarsydda efter varje kunds önskemål.

Nöjda kunder

Vi strävar efter 100% nöjda kunder. Vårt jobb är inte färdigt förrän du som kund känner dig helt nöjd.

Välkommen

Vi finns alltid tillgängliga att hjälpa dig, antingen via mejl, telefon eller ett personligt möte.

Möt vårt team

Vi kan stolt presentera våra medarbetare och ansiktena bakom Capace Media Group.

David Persson

David Persson

Försäljningsansvarig

david@capace.se
073-149 79 00

Felix Bjurek

Felix Bjurek

Försäljning & Ekonomi

felix@capace.se
076-899 01 95

Sebastian Månsson

Sebastian Månsson

Produktionsansvarig

sebastian@capace.se
070-964 58 89

Sofia Camming

Sofia Camming

Grafiker & Webbdesigner

sofia@capace.se
073-149 79 05

Victor Lundin

Victor Lundin

Försäljningschef

victor@capace.se
073-149 79 01

Casper Thimansson

Casper Thimansson

Försäljning

casper@capace.se
073-149 79 02

Christoffer Eklund

Christoffer Eklund

Försäljning

christoffer@capace.se
076-850 12 89

Jakob Nöjd

Jakob Nöjd

Försäljning

jakob@capace.se
076-812 32 24

Gustav Adaktusson

Gustav Adaktusson

Mötesbokare

gustav@capace.se
073-149 79 03